تبلیغات
 ابزار پرده خوش آمدگویی
به شهرآیت الله خمینی خوش آمدید
خمین وکمره - 27)) آنچه که در آینده در وب خمین وکمره خواهید دید :

خمین وکمره

نگاهی عمیق وماندگار ونگرشی کارساز به کمره ی قدیم تا خمین امروزی (( تقدیم به آقای دکتر مرتضی فرهادی،نگارنده ی منبع تاریخ کمره))

درباره سایت
(((((((((((پویا مدیر سایت))))))))))

فرمان دادم بدنم را مومیایی نکنند، درتابوبت، طلا زیور آلات وامثال آن نپوشانند، فقط هرچه زودتر جسدم را در خاک پاک ایران دفن کنند، چه افتخاری بالاتر از اینکه بدنم درخاک پاکی همچون ایران دفن شود و ذره ذره خاک ایران را تشکیل دهد(((کورش کبیر)))
زنده باد ایران، زنده باد ایرانی، زنده باد وطن ، زنده باد بچه های خمین
نویسندگان
دفتر ثبت اطلاعات روستایی
جستجو در سایت
اینجا
نویسنده :admin
تاریخ: شنبه 25 آذر 1396 06:57 ب.ظ
مقدمه : با سلام ،یه مدت هست که وب خمین وکمره راکد وبدون پست میباشد. انشاء الله از این پس سعی میشود به وضعیت وب بیشتر رسیدگی شود.
اما در کل برنامه ای که برای این وب در نظر گرفته شده ،بر این روال میباشد که پست ها به مرور ثبت گردند. با این روش هم نوعی جذابیت و شوق دنبال کردن را برای خواندده بهمراه خواهد داشت، و از طرفی هم باتوجه به کمبود مطالب تاریخی ، ثبت شدن پست ها طی دراز مدت و به مرور باعث تداوم حیات نویسندگی در وب خمین وکمره خواهد شد. در کل باید گفت : اگر مبنای کار بر این باشد که وب خمین هر روز با مطالب و پست های تاریخی بروز شود ، در آینده ما برای پست گذاشتن با کمبود مطلب تاریخی مواجه میشویم .
و اما من باب این پست :
قبل از شرحیات و سایر توضیحات پست حاضر ، سخنی کوتاه با مخاطبین عزیز بر این مبنا درج گردد :
مخاطبین و همراهان گرامی بدینوسیله اطلاع رسانی میگردد، مکاتبات شما در صندوق پیام به سمع نویسنده رسید. انشائ الله سعی میگردد به زودی مطالب درخواستی شما در وب خمین وکمره به نگارش درآید.

 
و اما  در این پست میخواهیم به عنوان مقدمه یا پیش درآمد مختصر شرحی را آوریم بر آنچه که در آینده در وب خمین وکمره خواهید دید"
انشاء الله  در طی پست های بعدی میخواهیم ضمن تجلیل و قدر دانی از مورخین، پژوهشگران و مولفین تاریخ خمین وحومه به معرفی منابع ، کتب و سایر نوشتارهای تاریخی آنها من باب کمره بپردازیم.
در ضمن در اینجا لازم به یاد آوری است بیشتر مطالبی که در وب خمین وکمره فرآهم آمده است، اکثرا از کتب تاریخی استخراج شده اند که در پایان هر مطلب نام منبع یا همان کتابی که مطلب از آن فراهم شده ذکر شده است، اگر هم احتمالا نام کتابی از قلم افتاده باشد، طی یک بازنگری که از این پس صورت میگیرد، موارد از قلم افتاده ثبت میگردند، ضمن اینکه مخاطبین وکاربران نیز میتوانند در این راه همکاری نمایند ، یعنی در پس هر مطلبی اگر مشاهده کردند نام  مورخ و یا کتابی از قلم افتاده اطلاع دهند تا درج گردد.
موضوع: نویسندگی،
کلمات کلیدی : پست وکامنت ، مخاطب وکاربر ، مورخین ومولفین ، کتاب ، نگارش و نویسندگی ،

اوقات شرعی

لینکدونی
میزان بازدید از سایت
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :