تبلیغات
 ابزار پرده خوش آمدگویی
به شهرآیت الله خمینی خوش آمدید
خمین وکمره - مشروحی درباره ی پست ها وصفحات جانبی وبلاگ

خمین وکمره

نگاهی عمیق وماندگار ونگرشی کارساز به کمره ی قدیم تا خمین امروزی (( تقدیم به آقای دکتر مرتضی فرهادی،نگارنده ی منبع تاریخ کمره))

آدرس کانال های تلگرامی خمین و روستاهای تابع
 کانال های خمین
تم باکس قالب ساز میهن بلاگ
کانال تلگرام روستای استهلک خمین
کانال تلگرام قریه استهلک خمین
تم باکس قالب ساز میهن بلاگ
درباره سایت
(((((((((((پویا مدیر سایت))))))))))

فرمان دادم بدنم را مومیایی نکنند، درتابوبت، طلا زیور آلات وامثال آن نپوشانند، فقط هرچه زودتر جسدم را در خاک پاک ایران دفن کنند، چه افتخاری بالاتر از اینکه بدنم درخاک پاکی همچون ایران دفن شود و ذره ذره خاک ایران را تشکیل دهد(((کورش کبیر)))
زنده باد ایران، زنده باد ایرانی، زنده باد وطن ، زنده باد بچه های خمین
نویسندگان
دفتر ثبت اطلاعات روستایی
جستجو در سایت
اینجا
نویسنده :admin
تاریخ: یکشنبه 28 تیر 1394 07:55 ب.ظ
در این پست شرح مختصری داده شده است در رابطه با مطالب وصفحات فعلی که در این وبسایت ثبت شده اند
همانگونه که پست ها ومطالب را مشاهده میکنید،سعی شده از ابتدایی ترین نقطه و با موضوعات تاریخی آغار شوند و طی مراحل بعدی در آینده وارد موضوعات ومطالب اجتماعی شویم...
هرچند که باید گفت به دلیل کمبود وقت برای نگارش و از طرفی هم فشرده شدن مطالب بنابراین پست ها ونوشته ها فاقدهرگونه ویرایش، پاراگراف و سطر بندی میباشند اما سعی شده با زبانی ساده و جملاتی روان ارائه گردند که مخاطبین با مطالعه ی هر بخشی به سادگی متوجه ی معنا ومفهوم نوشته گردند.
در راستای تکامل بخشیدن به موضوعات این وب در کنار پست ها صفحات ثابت جانبی هم با مطالب کارساز و پرمایه ای در نظر گرفته شده اند،این صفحات که با موضوع اصلی وب مرتبط میباشند به نوعی تکامل بخش وبسایت میباشند.
یکی از موضوعات صفحات جانبی جدول مادرمیباشد، این جدول که قابلیت ثبت اطلاعات در خصوص کلیه روستاهای خمین را داراست در واقع یکی از ارکان اصلی این وبسایت میباشد که با توجه به اهمیتی که داراست در 6صفحه ی جداگانه ثبت شده است.
نکته : با توجه به فشرده بودن جدول مادر و از طرفی هم دقت و فرصت زیادی که درج اطلاعاتش میطلبد بنابراین تکامل اطلاعات در این خصوص مدت زیادی طول میکشد، تا کامل شدن اطلاعات لطفا این صفحات را در همین حد که هستند بپذیرید.
بعد گذشتن از جدول مادر در دیگر صفحات جانبی نگاهی به زندگی روستایی و برخی از روستاهای خمین شده است فعلا هم در این مورد صفحه ی کهن ترین روستای خمین ((قریه ی رباط علیا))  و روستای استهلک قابل روئیت  میباشند، ضمن اینکه مطالب درخصوص صفحه ی آیت الله خمینی نیز آماده و بهمراه تصاویر درج گشتن و این صفحه هم قابل بازدید شد.
در پایان لازم به توضیح است تا به حال فرصت و دقت بسیار زیادی صرف جمع آوری ونگارش این وبسایت شده است و انشاء الله به مرور زمان و طی مراحل بعدی سعی میشود مطالب ناقص کامل و برخی صفحات بدون محتوا نیز قابل روئیت وبازدید گردند ضمن اینکه مطالب تاریخی مفید وآموزنده تری نیز در آینده درج خواهد شد،اما فعلا با توجه به کمبود فرصت ،و فقدان برخی اطلاعات بنابراین سعی کنید مطالب و صفحات را درهمین حد که هستند بپذیرید.

منتظر حظور سبز شما در این صفحه ی اجتماعی و بیان نظرات و عقایدتان هستیم
موضوع: تاریخی،
کلمات کلیدی : روستا ، صفحات وبلاگ ،

اوقات شرعی

لینکدونی
میزان بازدید از سایت
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :